06

03.2023

11:31

Meeste saalijalgpalli rahvaliigas selgusid poolfinalistid

Sel nädalavahetusel peeti meeste saalijalgpalli rahvaliigas veerandfinaale ja võistlustulle on nüüd jäänud neli meeskonda.

Reedel oli kavas kaks kohtumist. FC Merivälja võõrustas FC Audrut, kes pidasid maha põneva lahingu, mille lõpuvile kõlades oli tablool viigiseis 4:4. Normaalajale järgnenud penaltiseerias saatis edu Audrut, kes võttis 3:2 võidu.

Teises mängus alistas Püssi SK tulemusega 5:2 möödunudaastase turniirivõitja Valga FC Warriori.

Põnevust jätkus ka viimasesse veerandfinaali, kus vastamisi läksid JK Pärnu Sadam ja Saku Jalgpalliklubi. Skoori avas Pärnu juba neljandal minutil, kuid nominaalaeg lõppes 2:2 viigiga. Penaltiseerias näitas tugevust Saku, kes 3:2 skooriga edenes poolfinaali.

Neljas poolfinalist selgus 25. veebruaril, mil vastamisi olid TMJK ja FC TRT77 / RA BBQ. Kuivõrd normaalaeg lõppes viigiga, selgitati kohtumise võitja penaltiseerias. Seal saatis 3:2 edu FC TRT77 / RA BBQ-d, kes tagas edasipääsu poolfinaali.

Täna, 6. märtsil selgusid loosi teel ka poolfinaalide võistluspaarid. Poolfinaalide esialgne mängupäev on 19. märts, ent lõplikud mänguajad selguvad võistkondade kokkuleppel.