01

11.2021

13:08

Nädalavahetusel selgusid Coolbet rahvaliiga A-tasandi poolfinalistid

Möödunud nädalavahetusel peeti Coolbet rahvaliiga A-tasandil veerandfinaale ning selgeks said neli meeskonda, kes jätkavad teed tiitlini.

Kõik kohtumised möödusid tasavägiselt, kui võitjatele tõi edu üheväravaline paremus. Esimeses veerandfinaalis alistas SJK AAMERAAS koduväljakul 2:1 Kohtla-Nõmme meeskonna. Külalised läksid tänu Kaspar Uustali väravale juhtima, kuid Kevin Pärna ja Rego Rüütli tabamused ühe minuti sees tõid võidu Saaremaa võistkonnale.

Pirita Majandusgümnaasiumi staadionil toimunud mängus teenis FCP Pärnu samuti 2:1 võidu FC Tamperi üle. Kodumeeskond Tamper avas skoori üheksandal minutil läbi Hugo Joonas Heinamaa väravale. Teine poolaeg kulges edukamalt Pärnu jaoks, kui tabamuse said kirja Aivar Roosalu ja Kert Kolpus.

Väravate- ja kaartiderohkelt möödus kohtumine Kotka staadionil, kui FC Pelgu City alistas 4:3 FC Kohvile. Hoogsalt alanud mängus läks FC Kohvile teisel minutil penaltist juhtima, mille realiseeris Joonas Lepp. Kaheksa minutit hiljem suurendas Oskar Põldmaa meeskonna edu. Teisel poolajal sai hoo sisse Pelgu City, kui Georg-Eric Kurus ja Karevi Pajumets viisid meeskonna 3:2 ette. Kuigi Rait Jansenil õnnestus viigiseis taastada, siis Pelgule võidu toonud värav sündis üleminutil, kui täpne oli Mattias Jurkovits.

Neljanda meeskonnana pääses järgmisesse ringi FC TRT77 / RA BBQ, kui teenis loobumisvõidu FC Taritult.

Täna toimus Eesti Jalgpalli Liidu ruumides ka poolfinaalide loosimine ning selgus, kes hakkavad omavahel finaalipääsu nimel heitlema. Esimeses poolfinaalis on vastamisi FCP Pärnu – FC Pelgu City ning teises poolfinaalis kohtuvad SJK AAMERAAS – FC TRT77 / RA BBQ.

Poolfinaalid peavad olema mängitud hiljemalt 7. novembriks. Finaalipäev, kus peetakse nii A-tasandi kui ka naiste rahvaliiga finaal, toimub 13. novembril Sportland Arenal.