12

10.2024

19:06

Naiste rahvaliiga B-tasandi võidukarika teenis NJK Electra

Täna, 12. oktoobril selgus Tartus Holm jalgpallipargis selleaastane naiste rahvaliiga B-tasandi võitja, kui NJK Electra alistas finaalis FA Tartu Kalevi tulemusega 1:0

Tasavägises kohtumises piisas võiduks vaid ühest tabamusest – 57. minutil sahistas Electra eest võrku Raili Lellep.

Hooaja alguses jaotati naiskonnad kahte alagruppi, kust veerandfinaalidesse teenis pääsme mõlema alagrupi neli paremat. Mõlemad finalistid pääsesid edasi teisest alagrupist – FA Tartu Kalev lõpetas teisel, NJK Electra neljandal real. Electrat ootas veerandfinaalis ees JK Leal, kes alistati tulemusega 1:0, Kalev teenis 5:3 võidu Maardu LM ja KadRak ÜN üle. Poolfinaalis teenisid mõlemad napi 1:0 võidu, kui Electra sai jagu Puhja Spordiklubist ja Kalev oli parem Kohila Püsivusest.

Rahvaliiga B-tasandi 3.-4. koha mäng jääb Puhja Spordiklubi ja Kohila Püsivuse võistkondade kokkuleppel toimumata ning sellel hooajal kolmandat kohta välja ei mängita.