20

10.2021

16:06

Naiste rahvaliigas loositi poolfinaalide vastasseisud

Naiste rahvaliigas on hooajaga jõutud lõpufaasi, kui Eesti Jalgpalli Liidus toimunud loosimisel selgusid poolfinaalide vastasseisud.

Esimeses poolfinaalis kohtuvad Lootose Vutid ja FC ERR Levadia. Lootose Vuttide naiskonnal õnnestus oma alagrupis kirja saada esikoht, kui kümnest mängust teeniti kaheksa võitu, üks viik ja üks kaotus. Veerandfinaalis peeti maha põnev kohtumine Vändra Vaprusega, kui tänu Johanna Treieri väravale saadi kirja 1:0 võit. ERR Levadia näitas oma alagrupis samuti head minekut, kui väravate vahega 52:1 napsati esimene koht. Veerandfinaalis oldi tulemusega 3:1 üle TJK Legionist.

Möödunud aasta võitja Viimsi MRJK ootab oma poolfinaali vastast paarist Põhja-Tallinna JK Volta ja Tartu JK Welco. Otsustav kohtumine peetakse laupäeval, 23. oktoobril Sõle kunstmuruväljakul. Viimsi naiskond kogus oma alagrupis võrdselt punkte ERR Levadiaga ja teenis tänu sellele koha veerandfinaalis, kus õnnestus 2:0 alistada JK Tammeka Valge. Kohtumises said värava kirja Kristi Vaks ja Merlin Tovstik.

Naiste rahvaliiga poolfinaalid:

Lootose Vutid – FC ERR Levadia
Põhja-Tallinna JK Volta vs. Tartu JK Welco võitja – Viimsi MRJK

Poolfinaalid peavad olema mängitud 7. novembriks. Finaalipäev, kus peetakse nii A-tasandi, B-tasandi kui ka naiste rahvaliiga finaal, toimub 13. novembril Sportland Arenal.

Pildil: Mullu tõstis karika pea kohale Viimsi naiskond. Foto: Oliver Tsupsman/Soccernet.ee