13

10.2018

19:35

Noorte rahvaliigas võidutses Harju JK Jüri

Noorte rahvaliiga tänavuse hooaja võitis Harju JK Jüri, kes alistas finaalis võõrsil JK Laagri HK / AMJK 6:1.

Laagri kunstmurustaadionil toimunud kohtumises läks kodumeeskond kiirelt juhtima 1:0, kui teisel minutil oli täpne Hugo Väät, kuid enamaks polnud Laagri võistkond võimeline.

Jüri võistkonna tõi mängu tagasi Jako Marten Reilsoni 25. minuti tabamus ja juba kaks minutit hiljem läksid külalised juhtima Jass Johannes Leisi väravast.

Harju JK Jüri otsustas mängu saatuse teisel poolajal – 47. minutil kahekordistas eduseisu Henrik Hinn ning Leisi 50., 62. ja 66. minuti väravad andsid kindla 6:1 võidu külalistele.

Tänavusest hooajast võttis osa 18 võistkonda üle Eesti. Noorte rahvaliigas olid varasemalt triumfeerinud Suure-Jaani United (2016) ja JK Vändra Vaprus (2017).