14:21

Osavusfestivalide uus hooaeg algas Järvamaal

Selle aasta esimene Rimi jalgpalli osavusfestival toimus Paide E-Piima Spordihallis, kus osales ligi 100 õpilast kaheksast Järvamaa koolist.

Kokku osales Järvamaa festivalil 95 last ja 15 võistkonda. Omavahel võeti mõõtu palli vedamises, löögiharjutuses ja kombineeritud harjutuses.

Noorema vanusegrupi, 1.-3. klasside võitjaks tuli Paide Hillar Hanssoo Põhikool 25 punktiga. Teise ja kolmanda koha said vastavalt Paide Hammerbecki Põhikooli võistkond 19 punkti ja Väätsa Põhikool 17 punktiga. Neile järgnesid Laupa Põhikool, Roosna-Alliku Põhikool, Retla-Kabala Kool, Imavere Põhikool ja Käru Põhikool.

Vanemas vanusegrupis, 4.-5. klasside arvestuses näitas parimat minekut Hammerbecki Põhikooli esindus, kes teenis kokku maksimaalsed 24 punkti. Teisele kohale tuli Hillar Hanssoo Põhikool, kogudes 18 punkti. Kolmanda koha teenis 13 punktiga Väätsa Põhikool. Esikolmikule järgnesid Imavere Põhikool, Roosna-Alliku Põhikool, Laupa Põhikool ja Retla-Kabala Kool.

Järgmisena ootab 14. veebruaril ees Ida-Virumaa osavusfestival, mis toimub Sillamäe Kalevi Spordihoones.

Eelvõistlustele saab registreerida ja infot leiab „Jalgpall kooli” kodulehelt. Maakondlike võistluste ajakava ja osalejad leiab siit.

Rimi jalgpalli osavusfestivale aitavad läbi viia Eesti Koolispordi Liit, Sportland, Sànte, ABC Motors ja kohalikud spordiliidud.