14

01.2016

12:19

Pärnu Futsal Cupi võitis FC Pjarnu

‎Raeküla koolis mängitud Pärnu Futsal Cupi võitis turniiri võõrustanud FC PJARNU.

Võistlusel osales 15 meeskonda, kolmest grupist pääsesid otse edasi võitjad ja parim teise koha omanik. Süsteem nägi ette, et teised said veel võimaluse võidelda koha eest veerandfinaali, kuhu pääsesid lõpuks FC Suusk, FC Audru, Vestid, Valice Car, Saue JK Laagri, Pirita RJK, FC PJARNU ja FC Metropool.

„Alagruppide ja ka veerandfinaalide mängud olid väga tasavägised, kuid parimad said edasi,“ rääkis üks korraldajaid Sten Kõvatoomas.

Esimeses poolfinaalis asus korraldaja meeskonnale FC PJARNU vastu Pirita RJK, kus mängisid ka neli kõrgliiga mängijat. Mäng oli väga pingeline, kus võõrustajad läksid kiirelt 2:0 ette, kuid Pirita viigistas 2:2. Mängida oli jäänud 40 sekundit, kui FC PJARNU lõi karistuslöögist seisuks 3:2. Kuus sekundit enne lõpu Pirita aga viigistas ja seisul 3:3 tuli lüüa penalteid, kus Pärnu meeskond oli parem 7:6. Teine poolfinaal Vestid - Saue JK Laagri vahel oli samuti tasavägine ja lõppes Saue 1:0 võiduga.

3.-4. koha mängus võitis Pirita RJK 4:1 Veste ja finaalis oli FC PJARNU 2:0 parem Saue JK Laagri meeskonnast.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Anzelo Kutepov (FC Pjarnu), parim väravalööja oli Aleksander Frisher (Valice Car) kuue tabamusega. Parimaks väravahiks tunnistati Saue JK Laagri väravaht Kaspar Kotter.