30

01.2017

10:10

Põlva Cupi võidud läksid Tartusse ja Võrru

Nädalavahetusel mängiti viiendat korda saalijalgpalli turniir Põlva Cup. Naiste arvestuses oli parim Tartu SK10 Premium, meeste turniiri võitis Võru Rantipol.

Rantipol oli pühapäeval toimunud meeste turniiri finaalis 3:0 üle Värska Originaalist. Pronks kuulus FC Vastseliinale, kes alistas kohamängus 2:1 Põlva FC Lootos I võistkonna.

12 meeskonna konkurentsis kuulus viies koht Lootose Harrastajatele, kuues oli Orava Sport. Esikümnesse mahtusid veel Tartu Barca/Roofix, JK Harrastajad, Valga FC Warrior ja FC Helia Puit Tõrvandi. 11. koha saavutas Räpina JK, kes edestas Põlva FC Lootos II meeskonda.

Turniiri suurimaks väravakütiks krooniti Denis Serikov (Barca/Roofix), parimaks väravavahiks nimetati Vjatcheslav Vassilenko (Rantipol).

Laupäeval olid võistlustules kaheksa naiskonda, kui turniiri võitjaks tuli Tartu SK 10 Premium, kes sai finaalis 1:0 jagu Põlva FC Lootosest. Pronksmedalid kuulusid Nõmme Kalju FC I võistkonnale, kes oli 6:0 üle FC Otepää naistest.

Viiendaks tuli Tartu JK Tammeka, kuuenda koha saavutas Nõmme Kalju FC II. Seitsmenda koha sai Võru FC Helios, kes edestas Põlva FC Lootos II naiskonda.

Turniiri suurim väravakütt oli Sandra London (Lootos I ) 8 väravaga, parimaks väravavahiks valiti Karina Piirimaa (Lootos I ).