15

10.2015

12:11

Rahvaliiga B võitis FC Peipsi

Rahvaliiga B võitis sel hooajal FC Peipsi, kes oli finaalis 8:1 parem FC Like & Share'ist.

Tartu Tamme staadioni kunstmurul toimunud otsustavat kohtumist läks Peipsi juhtima 10. minutil, mil täpne oli Rein Pütsepp. Sama mees suurendas kodumeeskonna edu kaheväravaliseks seitse minutit hiljem.

26. minutil viis Roman Daniljuk Peipsi meeskonna ette juba 3:0, kuid minut hiljem tõi Risto Paave FC Like & Share'i kahe värava kaugusele.

Külalisvõistkond neelas alla mõru pilli, kui vaid minut enne avapoolaja lõppu (poolaeg kestis 40 minutit - toim.) saatis palli nende väravasse Artur Djatchkov.

Teisel poolajal said Peipsi ridades värava kirja ka Artur Ossipov, Vladimir Peltin, Aleksei Pedov, lisaks oli sarnaselt avapoolajale täpne ka Daniljuk.

Rahvaliiga B tasandil osales sel hooajal 53 meeskonda.