Naiste ja meeste rahvaliiga A- ja B- tasandi võistkondade registreerimine on avatud veel vaid loetud päevad – registreerimisperiood lõpeb 14. aprillil.
Eesti Jalgpalli Liidu rahvajalgpalli juht Teet Allas rõhutas, et osalema on oodatud kõik huvilised. „On hea meel näha, et huvi rahvaliiga vastu on suur, aga kutsume julgelt ka neid, kes veel kaaluvad, kas kaasa lüüa. Tasub võimalusest kinni haarata ning nautida sporti oma tasemele vastavas keskkonnas,“ sõnas Allas.
Registreerimine toimub EJL infosüsteemi ERIS kaudu. Võistkonnad, kes on varasemalt rahvaliigas osalenud, ei pea uut võistkonda registreerima, vaid saavad sama võistkonna registreerida uueks hooajaks. Nime muutmiseks tuleb täita registreerimisel vastava lisainfo lahter või võtta pärast registreerimist ühendust EJL rahvajalgpalli osakonnaga.
Mängijate ülesandmine võistkondadesse algab pärast võistkondade registreerimist ja alagruppide kinnitamist. Rahvaliiga täpsema hooaja juhendi ning rahvaliigasse registreerimise juhised leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.
Möödunud aastal heitlesid B-tasandi rahvaliiga finaalis FC Gegenpress/Fit360.ee ja JK Poseidon Harrastajad. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee