27

10.2022

16:26

Reedel selgub A. Le Coq Arenal Coolbet rahvaliiga A-tasandi võitja

Sel reedel, 28. novembril peetakse Eesti rahvusstaadionil A. Le Coq Arenal meeste Coolbet rahvaliiga A-tasandi finaal. Võitjat hakkavad välja selgitama Lebo Ülesanne ja FC Kohvile.

Lebo Ülesanne teenis oma alagrupis esikoha. Kaheksandikfinaalis alistati 5:0 IBK Here for Beer, veerandfinaalis oldi tulemusega 3:0 üle FC Tamperist. Poolfinaalis peeti põnev heitlus FC Taritu meeskonnaga, kui lõpuks võeti penaltiseerias 3:2 võit. Lebo Ülesanne on ka varasemalt rahvaliiga võitjaks tulnud, kui 2019. aastal alistati finaalis JK Pärnu Sadam.

FC Kohvile meeskond näitas samuti enda alagrupis parimat minekut, kui kümnest mängust nopiti kaheksa võitu ja lõpetati kõige ülemisel real. Kaheksandikfinaalis õnnestus 6:3 üle mängida Kohtla-Nõmme. Veerandfinaalis lõppes normaalaeg Püssi SK vastu viigiliselt, kuid FC Kohvile võttis penaltitega 3:2 võidu. Poolfinaalis teeniti minimaalne 1:0 võit FC TRT77 / RA BBQ meeskonna üle. Kahel viimasel aastal on FC Kohvile laeks jäänud veerandfinaal.

A-tasandi finaal toimub A. Le Coq Arenal algusega kell 19.00. Sissepääs mängule on tasuta ja kohtumise otseülekannet näeb Soccernet TV vahendusel.