23

03.2015

14:01

Saalijalgpalli rahvaliigas triumfeeris Ida-Blokk

Pühapäeval sai lõppakordi saalijalgpalli rahvaliiga teine hooaeg. Keila Tervisekeskuses toimunud finaalis alistas Ida-Blokk 2:1 FC Tannemi.

Ida-Blokk asus finaali 24. minutil Jagnar Jakobsoni väravast juhtima, viis minutit hiljem kahekordistas edu Jako Metsson. FC Tannem tuli mängu tagasi 31. minutil, kui värava lõi Raul Juur, kuid rohkemaks Tannem seekord võimeline polnud.

Kolmanda koha sai Tori Põrgulised, kes olid koduseinte toel pronksimatšis 7:5 paremad JK Puhjast.

Naiste saalijalgpalli rahvaliiga võitis FC Cosmos. Novembris alanud saalijalgpalli rahvaliiga teisest hooajast võttis osa 65 meeskonda ja kaheksa naiskonda.

Võidukas Ida-Bloki meeskond finaalis: Kermo Kiiler, Hardi Link, Jüri Müürsepp, Raido Leokin, Rando Leokin, Jako Metsson, Jagnar Jakobson, Jako Arikainen, Tõnis Metsson, Daniel Sei, Karel Koppel.