27

06.2014

21:55

Saaremaa alistas pikas penaltiseerias Hiiumaa

Salme staadionil toimunud traditsioonilises Saaremaa ja Hiiumaa vahelises mängus selgus võitja alles pika penaltiseeria järel.

Hiiumaa asus 41. minutil Andre Frolovi tabamusest juhtima, kuid 53. minutil viigistas Sander Seeman.

Pärast 1:1 lõppenud normaalaega jäid penaltilöömisel peale saarlased 8:7, kusjuures mõlemad koondised sooritasid 11 lööki ja hiidlastel oli koguni kolm matšpalli, mis kõik siiski luhtusid.

Mängujärgsed penaltid: Sander Laht 1:0, Martti Pukk 1:1, Sander Seeman 2:1, Andre Frolov 2:2, Amor Luup 3:2, Heimar Havik 3:3, Margus Rajaver ei realiseerinud, Karl Joan Kastein 3:4, Märt Kluge 4:4, Tõnis Koppel ei realiseerinud, Priit Suluste ei realiseerinud, Algis Kelder ei realiseerinud, Jaanis Kriska ei realiseerinud, Teet Kaasik ei realiseerinud, Roland Kütt 5:4, Timo Vares 5:5, Mario Stern 6:5, Sander Laur 6:6, Stenver Matt 7:6, Janno Johanson 7:7, Aleks Lesk 8:7, Gustav Kotkas ei realiseerinud.

Mängu peakohtunik oli jalgpalliliidu president Aivar Pohlak. Pikemalt saab sellest mängust ja ka naiste maavõistlusest lugeda Soccernetist.