19

08.2013

10:44

SK Tääksi alistas sõpruskohtumises Est-Yes laagrilised

Pilistveres peetud sõpruskohtumises võitsid SK Tääksi U-19 poisid Est-Yes rahvusvahelise laagri vabatahtliku töö tegijad 9:7.

Vastastest andis ründeliinis tooni itaallane, kaitses mängisid hispaanlane ja hiinlane, poolkaitses prantslane jne. SK Tääksi treener Indrek Jegorov ütles protaalile jalgpall.ee, et vastaste ebaõnnestumiste korral kõlas nii mitu keelt, et ei saanudki aru, kes laitis või kes kiitis. Neid toetasid samuti kohalikud rahvaliiga mängijad.

Esimene poolaeg kulus rahvusvahelisele laagri Est-Yes ja Pilistvere ühisvõistkonnale 5:3. Teisel poolajal andis vastastel juba tunda ka väsimus eelnenud pikast tööpäevast ning U-19 ja Kirivere poisid suutsid end ka paremini kokku võtta. Tulemuseks võit 9:7.

Indrek Jegorovi sõnul organiseeris kohtumise Herman Kalmus, kes vabatahtlikega tegeleb ja ta tegi ettepaneku mängida. „Meile kulus see mäng ilusti ära, sest poistel on olnud paarinädalane paus. Omavahel oleme mänginud, aga nüüd olid teised vastased,“ rääkis treener.

Mängule oli kaasa elamas ka palju huvilisi ja kohalik kohvik pandi ka selleks puhuks varem kinni.