18

04.2023

16:49

Tallinna Rimi koolijalka turniiridel osales 276 poissi

EJL jalgpallihallis peeti 10.–12. aprillil Rimi koolijalka turniire, kus osalesid Tallinna koolide 1.–3. ja 4.–6. klasside poisid.

Eesti Jalgpalli Liidu ja Tallinna Huvikeskuse „Kullo" koostöös toimunud turniiril osales kahel päeval kokku 30 kooli, omavahel võttis mõõtu kokku 276 poissi.

10. aprillil toimus 4.–6. klasside turniir, millest võttis osa 183 poissi 18 koolist. Mängiti kolmes alagrupis ja igast grupist pääses kaks paremat edasi finaali. 12. aprillil toimunud finaalis teenis täiseduga esikoha Tallinna 21. Kool. Teise koha võitlesid endale Pae Gümnaasiumi poisid, kolmandaks tuli Õismäe Vene Lütseum. Veel osalesid finaalis Laagna Gümnaasium, Nõmme Gümnaasium ja Tallinna Saksa Gümnaasium.

11. aprillil toimus 1.–3. klasside turniir, kus osales 93 poissi 12 koolist. Esikoha karika tõstsid pea kohale Pääsküla Kooli poisid, teiseks võitles end Õismäe Vene Lütseum ja kolmanda koha teenis Nõmme Põhikool. Lisaks esikolmikule osalesid turniiril Arte Gümnaasium, Nõmme Gümnaasium, Läänemere Gümnaasium, Tõnismäe Reaalkool, Püha Miikaeli Kool, Haabersti Vene Gümnaasium, Mustamäe Gümnaasium, Kaarli Kool ja Pae Gümnaasium.

Kõikide Rimi koolijalka turniiride tulemustega saab tutvuda SIIN.

Eesti Koolispordi Liit ja Tallinna Haridusamet on varasemalt korraldanud koolidevahelisi võistlusi alates 7. klassist. EJLi eestvedamisel toimuvad käimasolevast õppeaastast Rimi koolijalka turniirid ka 1.–3. ja 4.–6. klasside poistele ja tüdrukutele.

Rimi koolijalka turniire toetavad Rimi, Corny, Sportland ja Nike.

Pildil Tallinna 1.-3. klasside poiste turniiri esikolmik. Foto: Katariina Peetson/Jalgpall.ee