13

11.2021

20:45

VIDEO│Coolbet rahvaliiga A-tasandi finaalis teenis võidu FCP Pärnu

Sportland Arenal toimunud Coolbet rahvaliiga A-tasandi finaalis sai kindla võidu kirja FCP Pärnu, kui SJK AAMERAAS alistati 8:2.

Kui tavapäraselt peetakse A-tasandi finaal täismõõtmetes väljakul ja 11 vs. 11, siis tänavu otsustati koroonaviirusest tingitud piirangute tõttu vähendada nii väljaku mõõtmeid kui ka mängijate arvu väljakul. Mõlemad meeskonnad saatsid seega platsile 7 väljakumängijat ja 1 väravavahi.

AAMERAAS tuli finaalile vastu raskemas olukorras, sest protokolli kantigi vaid 8 mängijat. Sellele vaatamata asuti kohtumist juba 2. minutil juhtima, kui täpne oli Garel Muul. Avapoolajal võttis Pärnu meeskond siiski jõuga oma, kui vastastele löödi lausa 6 väravat. Jala said valgeks Markus Eller, Kristo Kull, Rain Saarik ja kübaratriki vormistas Ian Saarik.

Teisel poolajal õnnestus Pärnul võrku sahistada kahel korral, kui resultatiivsed olid Saarik ja Eller. AAMERAAS suutis ka oma väravatearvet suurendada, kui täpne oli Timmo Toll. Rohkem tabamusi teisel poolajal ei sündinud ja FCP Pärnu krooniti rahvaliiga 2021. aasta võitjaks.

Lisaks karikale ja kuldmedalitele, teenis meeskond liiga peatoetajalt Coolbetilt 500 eurot.