28

10.2022

21:45

VIDEO│Coolbet rahvaliiga A-tasandi võitjaks tuli Lebo Ülesanne

Reede õhtul peeti A. Le Coq Arenal meeste Coolbet rahvaliiga A-tasandi finaal, millest väljus võidukalt FC Lebo Ülesanne, alistades 2:0 FC Kohvile meeskonna.

Rahvusstaadionil peetud finaalis mängiti kahe 45-minutilise poolajaga 11 vs. 11 ning lubatud olid edasi-tagasi vahetused. Kohtumise väravad sündisid esimesel kolmveerandtunnil. Mängu 35. minutil sai Werner Harak vastaste karistusalas hea palli, sättis ennast löögile ja saatis palli posti kõrvale. Meeskonna eduseis suurenes 41. minutil, kui Lauri Lennu paremalt äärelt tulnd tsenderdus leidis tee otse võrku. Teisel poolajal oli FC Kohvile võimalusi ka väravaarve avamiseks, ent paraku üritused ei õnnestunud ja vastu tuli võtta 0:2 kaotus.

Lebo Ülesande jaoks tegemist teise rahvaliiga tiitliga, kui 2019. aastal õnnestus finaalis alistada JK Pärnu Sadam.