07.2016

09:33

Eesti klubid eurosarjas: Levadiale võit, Kaljule viik

Eesti klubide jaoks oli neljapäev Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniiril ääretult edukas – FC Levadia sai Kadriorus võimsa võidu, Nõmme Kalju naaseb Iisraelist väärt viigiga.

Kadrioru staadionil toimunud Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniiri teise ringi avakohtumist Tallinna FC Levadia – Praha Slavia (Tšehhi) läks kodumeeskond juhtima 35. minutil, mil oli täpne Rimo Hunt. Teisel poolajal suutis Slavia tabloole viigiseisu seada, kui 63. minutil sahistas väravavõrku Muris Mesanovic. Praha klubi sai viigiseisu nautida vaid neli minutit, kui Levadia eduseisu taastas Gando. Kohtumise viimasel minutil oli veel täpne Ilja Antonov, mis tähedas Levadia jaoks 3:1 võitu.

Nõmme Kalju kohtus võõrsil Haifa Maccabiga (Iisrael). Avapoolaeg lõppes väravateta viigiga, kuid 47. minutil suutis Janar Toomet külalismeeskonna juhtima viia. 70. minutil lõi Maccabi vastuvärava, kui täpne oli Gil Vermouth, kuid Nõmme meeskond tuleb tagasi kodumaale väärt 1:1 viigiga.

Korduskohtumised toimuvad järgmisel neljapäeval. Slavia – Levadia mäng algab Tšehhis Eesti aja järgi kell 20:00, Kalju – Maccabi kohtumine leiab aset Kadrioru staadionil algusega kell 19:00. Pileteid saab osta Piletilevist.