21

04.2011

07:36

FC Levadia kaotas Balti liigas Šiauliaile

Tallinna FC Levadia 0:1 kaotus TrioBet Balti Liiga veerandfinaali korduskohtumises Leedu klubile FC Šiauliai tähendab, et eesti klubide jaoks on liiga lõppenud.

Avamängus Leedus 0:0 viiki leppinud meeskondade taaskohtumisel piisal 15 sekundist, et mängu saatus otsustada. Edvinas Jasaityise tabamus matši avasekundeil jäi ka ainsaks.

Teises kolmapäevases veerandfinaalis võitis Läti klubi Riia Skonto leedulaste Panevežyse Ekranast võõrsil 3:1 ja edenes nelja parema sekka koguskooriga 4:2.

Teisipäeval kindlustasid pääsu poolfinaali FK Ventspils, kes alistas Flora koguskooriga 5:0, ja Liepaja Metalurgs, kelle ülekaal kahes mängus FK Jurmala üle oli 6:2. Poolfinaalides saavad kokku Ventspils – Šiauliai ja Metalurgs – Skonto. Poolfinaalid mängitakse 3. ja 4. mail.