19

04.2011

19:34

Flora kukkus TrioBet Balti liigast välja

Tallinna FC Flora alistus TrioBet Balti liiga veerandfinaali korduskohtumises võõrsil 0:4 FK Ventspilsile ja langes koguskooriga 0:5 edasisest konkurentsist.

Flora kaotas avapoolaja 0:2, jäädes kaotusseisu juba 5. minutil. Teisel poolajal lisas võõrustajameeskond veel kaks tabamust.

Ühepoolne oli ka teine teisipäevane veerandfinaal, kus Liepaja Metalurgs võitis Läti klubide derbis kodus 5:1 FK Jurmalat. Kokkuvõttes edenes Liepaja nelja parema sekka tulemusega 6:2.

Ventspils ootab nüüd oma poolfinaali vastast paarist FC Levadia – Šiauliai, kus pärast avamängu on seis 0:0. Metalurgsi vastane selgub duellist Panevežyse Ekranas – Riia Skonto, mille avamäng lõppes tulemusega 1:1.

TrioBet Balti liiga ülejäänud kaks veerandfinaali toimuvad kolmapäeval, 20. aprillil kell 19.00. Levadia võõrustab Šiauliaid ja Ekranas Skontot.