18

08.2021

20:04

Flora naiskond võttis Meistrite liigas vastu kaotuse

Tallinna FC Flora naiskond pidas täna, 18. augustil Meistrite liiga eelringi esimese kohtumise, kus jäädi 2:0 alla Leedu naiskonnale FC Gintrale.

Gintra esimene ohtlik olukord tekkis 3. mänguminutil, kui Madison Gibson pääses vastamisi Flora puuriluku Getriin Striginiga, ent viimane suutis rünnaku jalatõrjega peatada. Edasine poolaeg kulges üsna tasavägiselt ning võimalusi jagus võrdselt mõlemale poolele. 45. minutil tegi Flora keskkaitsja Jessika Uleksin karistusala lähistel vea ning selle tulemusel määratud karistuslöögi suutis Strigin küll tõrjuda, ent lahtiseks jäänud pallini jõudis esimesena Jessica Ayers, kes viis Gintra vaheaja eel 1:0 juhtima.

Kuigi mõlemad naiskonnad suutsid ohtlikke olukordi luua ka teise poolaja alguses, siis sihini jõudis esimesena Gintra, kui Madison Gibson vormistas 60. minutil väravaks Trudi Carteri poolt värava poole saadetud palli. 2:0 värava järel jätkas Gintra kohtumise domineerimist, ent rohkem Flora väravavõrguni ei jõutud.

Florat ootab Meistrite liiga eelringi turniiril ees 3.-4. koha kohtumine Fääri saarte naiskonna KÍ Klaksvíkiga, kellega minnakse vastamisi laupäeval, 21. augustil kell 12.00. Mängust vahendab otsepilti Soccernet.ee.