22

12.2013

19:38

Jalgpallipere alistas spordiajakirjanike võistkonna

Triobet Aastalõputurniiril pidasid pühapäeval, 22. detsembril traditsioonilise sõpruskohtumise jalgpallipere võistkond ja spordiajakirjanike tiim FC Cosmos. Võitjana väljus jalgpallipere tulemusega 5:3.

Matš koosnes kahest 20-minutilisest poolajast. Kui esimene mänguperiood lõppes 1:1 viigiga, siis kokkuvõttes sai jalgpallipere tänu Juss Tammingu neljale ja Martti Puki ühele tabamusele 5:3 võidu. FC Cosmose väravate eest hoolitsesid Rasmus Raidla (2) ja Sven Sarapuu. Kohtunikuks oli Rein Pajunurm.

Jalgpallipere eest tegid kaasa Allan Soomets, Teet Allas, Sander Jürjens, Juss Tamming, Theimo Tülp, Katrin Kaarna, Mariliis Limbak, Martti Pukk, Targo Kaldoja, Dmitri Skiperski ja Raimo Nõu.

FC Cosmose eest käisid väljakul Ott Järvela, Rasmus Raidla, Kasper Elissaar, Sven Sarapuu, Kristjan-Jaak Kangur, Toomas Vara, Angelo Palmeri, Andres Vaher, Risto Berendson, Madis Kalvet, Kaarel Täll, Karl-Anton Rinaldo, Raul Ojassaar, Gunnar Leheste, Kristjan Roos, Kristjan Remmelkoor, Otto Oliver Olgo ja Steiv Silm.