01

10.2024

12:22

A. Le Coq Arena võõrustab meeste rahvaliiga A-tasandi finaali

Sel laupäeval, 5. oktoobril mängitakse A. Le Coq Arenal meeste rahvaliiga A-tasandi finaalkohtumine, kus võidutiitli nimel heitlevad FC KUBIK ja AFC Eyjafjallajökull.

Nii KUBIK kui Eyjafjallajökull kindlustasid enda alagrupis võidu ning mõlemad meeskonnad liikusid edasi veerandfinaali. KUBIKUT ootas veerandfinaalis ees FC Taritu, kelle üle teeniti normaalaja viimase minuti väravast 2:1 võit, poolfinaalis oldi 2:0 parem Kena Jalgpalliklubist. Eyjafjallajökull oli veerandfinaalis vastamisi SK Kaigasega – 2:2 viigitulemusega lõppenud lisaaja järel näidati penaltiseerias enda 4:2 paremust. Poolfinaalis tuli meeskond FC Tartu vastu välja kaheväravalisest kaotusseisust ning teenis 4:2 võiduga pääsme finaalkohtumisele. Mõlema klubi jaoks on rahvaliiga finaalis võistlemine esmakordne.

A-tasandi finaal FC KUBIKu ja AFC Eyjafjallajökulli vahel toimub A. Le Coq Arenal laupäeval, 5. oktoobril algusega kell 15.00, väravad avatakse tund aega varem. Sissepääs mängule on tasuta ja kohtumise otseülekannet näeb Soccernet TV vahendusel.

Rahvaliiga A-tasandi 3.4. koha koha mäng jääb FC Tartu ja Kena Jalgpalliklubi võistkondade kokkuleppel toimumata ning sellel hooajal kolmandat kohta välja ei mängita.