13

09.2023

13:25

A. Le Coq Arenal selgub täna väikeste karikavõistluste võitja

Väikeste karikavõistluste hooaeg kulmineerub täna, 13. septembril A. Le Coq Arenal toimuva finaaliga, kus võitja selgitavad Tallinna FC Zapoos ja Saue JK.

Tallinna FC Zapoos alustas oma teekonda väikestel karikavõistlustel 1/32-finaalist, kust sammuti kindlalt edasi tänu 8:0 võidule FC Jõgeva Wolvesi üle. Järgmises voorus ootas meeskonda ees Raplamaa JK, kelle vastu oldi pea lõpuminutiteni 2:2 viigiseisus, ent Oliver Karlsoni hiline tabamus viis meeskonna 1/8-finaali, kus teeniti 9:1 võit JK Loo üle. Veerandfinaalis võideti Rakvere JK Tarvast 2:1, poolfinaalis alistati 473 silmapaari ees 2:0 Tartu Team Helm. Otsustavas mängus kandis meeskonna mõlema tabamuse eest hoolt Mark-Rene Väljas.

Ka Saue JK karikavõistluste teekond algas 1/32-finaalist, kus teeniti veenev 9:2 võit Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ühendmeeskonna vastu. Järgmises voorus võeti vastu Pärnu JK Tervis, kelle vastu jäädi esmalt kaotusseisu, ent Aare Avila viigivärav ja Janar Pajo 87. minuti võidutabamus tagasid meeskonnale pääsu 1/8-finaali. Selles voorus otsustati mäng ära juba esimese 21 minutiga, kui vastaste võrk oli sahisema pandud kolmel korral ning head seeriat jätkati ka veerandfinaalis, kus Türi Ganvix JK alistati seisuga 9:1. Otsustavas poolfinaalis oli Saue vastaseks Paide Linnameeskond III ning kuigi vastane suutis pärast juhtväravat avapoolajal mänguseisu viigistada, kallutas Saue teise kolmveerandtunniga lõppseisu 3:2 enda kasuks.

Mängu avavile kõlab kell 19.00, staadioni väravad avatakse tund varem. Mängu peakohtunik on Priit Alekask, teda abistavad äärtel Markko Ladvas ja Kert Pulst ning neljanda kohtunikuna on ametis Erik Reinumägi.

Pääsmed mängule on saadaval Piletilevis, kohtumisele saab otsepildis kaasa elada Soccernet TV vahendusel.