05

04.2009

20:07

Algasid mängud naiste Meistriliigas

Eesti naiste jalgpalli Meistriliiga avavoorus said tiitlipretendendid Pärnu JK, FC Levadia ja FC Flora võidu, keskne mäng Tallinna Kalevi ja Tartu Tammeka vahel lõppes 1:1 viigiga.

Pärnu võõrustas koduväljakul debütanti Põlva FC Lootost, kes hoidis favoriite nulli peal 37 minutit - siis viis Anastassia Morkovkina Pärnu 1:0 juhtima. Vigastustega kimpus olnud Põlva kaotusseis paisus teisel poolajal, kui 53. minutil jõudis väravani Andra Karpin ja 15 minutit hiljem Olga Tšuiko. 72. minutil realiseeris Morkovkina penalti ning 4. lisaminutil pani mängule punkti Margarita Zernosekova. Seejuures sündis viiest tabamusest kolm standardolukordadest.

FC Flora mängijad Lea Saapar ja Triin Väljataga lõid mulluse kuuenda FC Kuressaare võrku mõlemad ühe palli ja pealinna klubi võitis võõrsil 2:0.

Tallinna Kalevi ja Tartu Tammeka mängus asusid tartlannad avapoolajal Aleksandra Ševoldajeva löögist juhtima, kuid Kalev viigistas teisel kolmveerandtunnil Merlyn Mletsini tabamusest ja kohtumine lõppeski 1:1. Mullune meister FC Levadia võitis Nõmme Kaljut kindlalt 11:0.

2. voor peetakse Meistriliigas pühapäeval, 12. aprillil.