21

02.2016

16:34

Anži alistas Narva Unitedi 2:0, kuid edasipääsuks sellest ei piisanud

Triobet saaliliigas jõudis poolfinaali Narva United FC, kes suutis kahe mängu kokkuvõttes alistada Tallinna FC Anži 7:6. Tänases põnevusmatšis olid 2:0 tulemusega üle pealinlased, kuid viimastel sekunditel ei suudetud Narva väravasse kolmandat palli lüüa.

Esimest väravat pidi täna Viimsisse kogunenud publik ootama enam kui veerand tundi, mil meeskonna kapten Sergei Kostin Anži Artur Bõstrovi söödust juhtima viis.

Teisel poolajal omasid mõlema meeskonnad häid võimalusi väravani jõuda, kuid mõlema meeskonna kaitset oli raske lahti murda. Veidi enam kui viis minutit enne mängu lõppu otsustas Anži lendavat väravavahti kasutada ning taktika kandis vilja – 2.25 enne kohtumise lõppu suutis Bõstrov Kostini söödu väravaks vormistada.

Kuigi Narva omas täna mitmeid võimalusi edasipääsu juba varem kindlustada, püsis põnevus viimaste sekunditeni. Anžil siiski rohkem Narva kaitsemüürist läbi murda ei õnnestunud ning 7:6 koondtulemusega edenes nelja parema sekka Narva.

Poolfinaalseerias, mis peetakse kahe võiduni, kohtub Narva põhiturniiril teise koha saavutanud Nõmme BSC Olybetiga.
Täna kohtuvad teises veerandfinaali korduskohtumises samuti Viimsis Tallinna FC Cosmos – SJK Dina, kus Ida-Virumaa meeskonnal on 6:3 edu. Paari võitja kohtub poolfinaalis SK Augur Enematiga.

Pildil Narva Unitedi mängija Renat Osmanov (vasakul) ning Anži ridades palliv Anton Smetanin