31

01.2010

17:24

Anži ja Augur loovutasid punkte

Saalijalgpalli Meistriliiga hetke kaks paremat FC Anži ja SK Augur loovutasid ligi kolm nädalat kestnud pausilt naastes kohe punkte, kui viigistasid vastavalt FC Mainori ja Rummu Dünamoga.

Reede õhtul Rummut võõrustanud Augur kaotas avapoolaja 2:4 ning seisis veel enne viimast minutit silmitsi hooaja esimese kaotusega kuni Antti Arst 5:5 viigi jalule seadis. Anži aga mängis 3:3 viiki Meistriliiga uustulnuka Mainoriga, kes päästis punkti samuti viimasel minutil.

Mullune meister JK Sillamäe kaotas 3:5 FC A&A Kinnisvara/AEGile ning FC Flora Futsalist 10:3 jagu saanud FC Ararat-TTÜ vähendas sellega vahet liidritega.

Kaheksa vooru järel on Anžil 20, Auguril 18, Ararat-TTÜl 16, Mainoril 13, Sillamäel 12, Rummu Dünamol 7, A&A Kinnisvara/AEGil 6 ja Flora Futsalil 0 punkti.

Ararat-TTÜ (kollases) alistas Flora Futsali ja lähenes liidritele.

Saalijalgpalli Meistriliiga 8. voor.

29.01. 20:30 SK Augur - Rummu Dünamo  5:5 (2:4)
Väravad: 4. Priit Murumets, 6. Marko Arge, 23. Erko Saviauk, 23. Kristian Marmor, 40. Antti Arst - 7. Stanislav Hmeljov, 8. Jevgeni Merkurjev, 16. Peeter Gross, 18., 22. Roman Maršev
Hoiatused: 16. Vadim Talama, 36. Ruslan Bedrossov, 40. (peale lõpuvilet) Jevgeni Merkurjev
Pv: 47

30.01. 13:00 FC A&A Kinnisvara/AEG - JK Sillamäe  5:3 (4:0)
Väravad: 8. Indrek Mälton, 11., 12. Ott Purje, 16. Märt Hinno, 32. Raido Kuurmaa - 24. Oleg Gorjatšov, 30. Mark Orikov, 38. Andrei Borissov
Hoiatus: 39. Artjom Taar
Pv: 15

30.01. 19:30 FC Mainor - FC Anži  3:3 (1:2)
Väravad: 10. Pavel Glebov, 38. Mark Švets, 40. Aleksei Tšeremhov - 9. Dmitri Kulikov, 17. pen. Erik Šteinberg, 23. ov. Mark Švets
Hoiatused: 17., 26. Pavel Glebov - 19. Dmitri Kirilov, 20. Sergei Kostin, 38. Jevgeni Kurjanov, 40. Erik Šteinberg
Eemaldamine: 26. Pavel Glebov
Pv: 71

31.01. 17:00 FC Ararat-TTÜ - FC Flora Futsal  10:3 (3:2)
Väravad: 9., 12., 25., 29. Vitali Ivahnenko, 18., 39., 39. Avetis Harutjunjan, 21. Vaagn Arutjunjan, 24. Igor Ivanov, 34. Juri Gaidajenko - 2. Priit Raamat, 18. Joonas Laasberg, 31. Vassili Malgin
Hoiatused: 2. Dmitri Zguro, 35. Paul Kirsipuu - 27. Indrek Rist, 40. Jaak Prints