28

01.2019

10:56

Augur suutis Narva alistada, Viimsi kaotas Tartus punkte

Betsafe saaliliigas peeti nädalavahetusel kolm 12. vooru kohtumist. Senine tabeliliider, Viimsi FC Smsraha, viigistas võõrsil Tartu Ravens Futsal EMÜ SK-ga 2:2 ja langes tabelis kolmandaks.

Vladyslav Vorontsov viis külalised EMÜ Spordihoones kolmandal juhtima, kuid sel aastal koondisedebüüdi teinud Lehar Savikink suutis 18. minutil viigistada. Teise poolaja neljandal minutil läks Viimsi tänu Artur Makarovi väravale taas juhtima, kuid taas vastas Savinkink, kes lõi 29. minutil kohtumise viimaseks jäänud värava.

Liidriks tõusis laupäeval Sillamäe FC NPM Silmeti lausa 18:2 alistanud Tallinna FC Cosmos, kui tiitlikaitsja eest lõid viis väravat nii Erik Grigorjev kui ka Maksim Aleksejev.

Voor algas reede õhtul Tallinnas, kui Tallinna SK Augur Enemat mängis esmalt maha 3:1 eduseisu, kuid suutis mängu lõpuks 6:3 võita. Võitjate ridades lõid kaks väravat nii Aleksandr Starodub kui ka Rasmus Munskind.

FC Cosmos ja Augur on teeninud võrdselt 30 punkti ning Viimsi jääb neist kaks vooru enne põhiturniiri lõppu maha kõigest ühe punktiga. Narva United on 16 punktiga neljas ning edestab Sillamäed nelja punktiga. Sillamäest omakorda punkti kaugusel on Ravens, kes edestab Narva SK Ganzat nelja punktiga. Ravens ja Ganza on teistest pidanud ühe kohtumise vähem - nende omavaheline 9. vooru matš peetakse 13. veebruaril. Tartu Maksimum on kolme punktiga tabelis viimasel kohal.