26

06.2021

20:46

Beglarishvili näitas Kuressaare vastu, miks ta kuu parimaks mängijaks valiti

Premium liigas peeti täna üks kohtumine, kui Tallinna FCI Levadia võõrustas A. Le Coq Arenal FC Kuressaaret. Kohtumise võitis FCI Levadia tulemusega 3:0.

Avapoolaja ainsa värava eest kandis hoolt kohtumise eel maikuu parima mängija auhinna kätte saanud Zakaria Beglarishvili, kes näitas, et oskab väravaid ka peaga lüüa. Trevor Elhi leidis paremal äärel sööduga Frank Liivaku, kes tsenderdas palli vasaku jalaga karistusalasse. Esimesena jõudis pallini Beglarishvili, kes lõi palli peaga püüdmatult Kristen Lapa väravasse.

Levadia kahekordistas oma eduseisu 55. minutil, kui Ernest Agyri söödu järel jõudis ohtlikult vasakult äärelt väravalähistele Mark Oliver Roosnupp, kelle eeltöö vormistas väravaks Robert Kirss.

Mängu viimase tabamuse lõi Beglarishvili 80. minutil penaltist. Tegu oli tema tänavuse hooaja 14. Premium liiga väravaga, millega ta on väravalööjate edetabeli tipus.

37 punkti kogunud FCI Levadia tõusis taas Premium liiga tippu, kuid kaks mängu vähem pidanud Tallinna FC Flora on kõigest kahe punkti kaugusel. Levadia edestab Paidet, kes on sarnaselt Levadiaga pidanud 15 kohtumist, nelja punktiga. Kuressaare on 15 mänguga kogunud kümme punkti ning tabelis on saarlastel ette näidata kaheksas koht. Kolm mängu vähem pidanud Tartu JK Tammeka on neist üheksandana vaid punkti kaugusel.

Levadia on taas väljakul 1. juulil, kui võõrustatakse Tartu Tammekat. Kuressaare kalendris on järgmiseks märgitud kohtumine Tallinna JK Legioniga, mis leiab aset 17. juulil.