28

10.2019

12:53

Betsafe saaliliiga avavoorus alistas Cosmos 3:2 Ravensi

Lõppenud nädalavahetusel peeti Betsafe saaliliigas avavooru kohtumisi. Reedeses avamängus alistas Tallinna FC Cosmos 3:2 Tartu Ravens Futsal Ares Security meeskonna.

Viimsis toimunud mängus läks Cosmosel vaja kõigest 43 sekundit, et mängu tänu Dmitri Njatini tabamusele juhtima minna. Kuid kaheksanda minuti keskel olid tablool viiginumbrid, mil Jan Mihkel Leetsaar suutis palli väravasse toimetada. Avapoolaeg lõppes siiski kodumeeskonna 2:1 eduseisul, kui 19. minuti lõpus sahistas taas võrku Njatin.

Cosmos läks 30. minuti alguses tänu Nikita Tšernei (pildil) tabamusele kohtumist 3:1 juhtima. Leetsaar tõi seejärel 33. minuti esimestel sekunditel Ravensi kõigest ühe värava kaugusele, kuid enamaks Tartu meeskond võimeline polnud ning 3:2 võiduga sai tabelisse võidupunktid kirja Cosmos.

Kindlad võidud said kirja avavoorust kirja Viimsi FC Smsraha ja Narva United FC. FC Smsraha mängis laupäeval Viimsis 12:2 üle Tartu Maksimumi. Viimsi juhtis 13. minuti keskpaigaks 7:0 ning võitis avapoolaja 7:1. Meeskonna väravad jagunesid võrdselt, sest nii Ervin Guzek, Ervin Stüf, Oleskii Fetko kui ka Oleksandr Sorokin said kohtumise lõpuks kirja kaks väravat.

Narva United alistas koduväljakul 10:2 Sillamäe FC NPM Silmeti. Avapoolaja 6:0 võitnud ja teise poolaja neljanda minuti lõpus juba kaheksa väravaga kohtumist juhtima läinud Narva resultatiivseim oli Sergey Šilkov nelja tabamusega.

Uus voor algab reedel, kui Ravens võõrustab kell 20.00 EMÜ Spordihoones Narva Unitedit. Laupäeval teeb oma debüüdi kõrgliigas JK Kohila, kes võõrustab kohalikus Spordihoones kell 18.00 Sillamäe FC NPM Silmetit. Kell 19.00 lähevad Sillamäe Spordikompleksis Sillamäe Alexela - Viimsi FC Smsraha ning pühapäeval kell 20.30 kohtuvad Nõo Spordihoones Tartu Maksimum - FC Cosmos.

Avavooru mäng Sillamäe Alexela - JK Kohila peetakse 21. detsembril.