03.2018

13:27

Betsafe saaliliiga esimene finalist on FC Cosmos

Betsafe saaliliigas selgus esimene finalist, kui Tallinna FC Cosmos alistas poolfinaalseerias Viimsi FC Rinopali.

Paari avakohtumise Kehras võitnud Cosmos võitis eile Viimsi Kooli Spordikompleksis toimunud matšis FC Rinopali 3:1. Mängu kangelaseks tõusis Erik Grigorjev (pildil vasakul), kes lõi kolm väravat.

Grigorjev lõi mängu esimese värava poolteist minutit enne poolajasireeni ning kahekordistas külaliste eduseisu 27. minutil. Sergei Kostin suutis küll 31. minuti alguses tuua Rinopali vaid värava kaugusele ning Rinopalil oli ka arvukalt võimalusi mänguseis viigistada, kuid kohtumise saatus sai selgeks 27 sekundit enne mängu lõppu, kui Grigorjev tegi lõppseisuks 3:1.

Mäng on järelvaadatav Õhtulehe portaalist.

Teine finalist selgub reedel Narvas, kui seeria otsustavas kolmandas kohtumises lähevad vastamisi Narva United FC – Tallinna SK Augur Enemat. Kohtumise avavile kõlab Narva Spordikeskuses kell 19.30. Mängust teeb otseülekande Õhtuleht.ee.