01

04.2018

10:44

Betsafe saaliliiga finaalseeriat asus juhtima FC Cosmos

Kolme võiduni peetavat Betsafe saaliliiga finaalseeriat asus juhtima Tallinna FC Cosmos, kes alistas avavaatuses Narva United FC tulemusega 6:2.

Kehra Spordikompleksis toimunud mängus pidi avaväravat ootama veidi üle kahe minuti, kui Juri Amosov koduvõistkonna Cosmose juhtima viis. 13. minuti keskel suutis Andrei Gornev viigistada, kuid vähem kui minut hiljem oli Cosmos taas ühe väravaga ees, kui täpne oli Pavel Rubel. Poolajasireeniks oli Cosmose eduseis kaheväravaline – 19. minutil tegi skoori Maksim Babjak.

Cosmos alustas teist poolaega sealt, kus esimene pooleli jäi – 33 sekundi möödudes sai värava kirja Nikita Tšernei. 35. minutil otsustas mängu saatuse Vadim Belyakov, kes viis kodumeeskonna ette juba 5:1.

Kuigi Stanislav Bõstrov lõi 36. minuti alguses lõi ühe tagasi, siis enamaks Narva avamängus võimeline olnud. Lõppskoori 6:2 vormistas Stepan Tšernoussov kuus sekundit enne lõppu.

Mängu protokolliga saab tutvuda siin, kohtumine on järelvaadatav Õhtulehe portaalist.

Finaalseeria teine mäng toimub 7. aprillil algusega kell 20.00 Narva Spordikeskuses ning kolmas kohtumine 14. aprillil kell 20:30 taas Kehra Spordikompleksis. Kui finaalseerias peaks vaja minema ka neljandat ja viiendat mängu, peetakse need 21. ja 28. aprillil. Finaalseeriast näitab otsepilti Õhtuleht.ee.