04

02.2019

10:27

Betsafe saaliliigas alistas SK Ganza linnarivaali!

Betsafe saaliliigas peeti nädalavahetusel kaks 13. vooru kohtumist, kui vastamisi läksid nii Tartu kui ka Narva meeskonnad. Kui Tartu võistkondade omavahelises lahingus võttis võidu Ravens, siis Narva meeskondade heitluses saatis edu SK Ganzat.

Laupäeva õhtul Narva Spordikeskuses peetud mängus oli Ganza Narva United FC-st parem tulemsuga 5:3. Avapoolaja löödi vaid üks tabamus, kui Vladislav Ivanov viis kolmanda minuti alguses United 1:0 juhtima.

Maxim Naganov (pildil), Sergei Grigorjev ja Aleksandr Pavlov viisid 33. minutiks Ganza 3:1 juhtima, kuid United tuli 36. minutil mängu tagasi tänu Sergei Aleksandrovi tabamusele. Mängu saatuse otsustasid lõpuks Naganovi väravad 37. ja 39. minutil, kui Ganza läks viimasele minutile vastu 5:2 eduseisus. Mängu viimase tabamuse eest hoolitses Unitedi mängija Vitaly Kutuzov 48 sekundit enne lõpusireeni.

Eile EMÜ Spordihoones peetud Tartu võistkondade omavahelises heitluses oli Ravens Futsal EMÜ SK 14:3 parem Maksimumist. Maksimum asus mängu 1:0 juhtima, kuid poolajasireeniks oli tablool Ravensi 3:1 eduseis.

Ravens läks teise poolaja alguses mängu juba kolme väravaga juhtima, kuid Maksimumi kaks väravat vähem kui ühe minuti jooksul vähendasid kaotusseisu 3:4-le. Seejärel algas Ravensi lõpuspurt, kui viimase 13 ja poole minutiga löödi vastase võrku kümme vastuseta palli. Vladislav Gussev lõi neli väravat, kübaratriki sai kirja Lehar Savikink.

Betsafe saaliliiga põhiturniir on lõpusirgel – enamus meeskondades on mängitud 14-st matšist 12 ning Narva Unitedil ja Maksimumil on veel pidada vaid üks kohtumine. 30 punktiga on tabeli tipus Tallinna FC Cosmos, sama punktisummaga on teisel real Tallinna SK Augur Enemat. Liidrid edestavad Viimsi FC Smsraha meeskonda vaid ühe punktiga.

United on 16 punktiga neljas, Ravens jääb neist maha kõigest kahe punktiga. Omakorda kahe punkti kaugusel on Sillamäe FC NPM Silmet, kelle edu SK Ganza ees on samuti kahepunktiline. Läinud nädalavahetusega sai selgeks, et järgmisel hooajal peab kohaga esiliigas leppima Maksimum, kellel on seni kirjas kolm punkti.