21

01.2019

10:03

Betsafe saaliliigas tõusis Sillamäe viiendaks

Betsafe saaliliigas peeti nädalavahetusel 11. vooru kohtumisi. Lisaks esikolmikule sai kolm võidupunkti kirja Sillamäe FC NPM Silmeti, kes tõusis tabelis viiendaks.

Sillamäe mängis viimati koduväljakul 6:4 üle Tartu Ravens Futsal EMÜ SK. Nikolai Zhukovi ja Sergei Popovi tabamustest võitis Sillamäe avapoolaja 2:0 ning 31. minuti keskel oli nende edu kasvanud juba neljaväravaliseks, kui täpsed olid veel Igor Pavlov ja Nikolai Soon. Ravens lõi seejärel veidi enam kui nelja minutiga kolm väravat tagasi, kuid Sillamäe kaks väravat 37. minutil suurendas kodumeeskonna edu 6:3 peale. Mängu viimase värava eest hoolitses Ravens 38. minuti alguses, kuid enamaks külalised võimelised polnud.

Teine laupäevane mäng toimus samuti Ida-Virumaal, kui Tallinna FC Cosmos alistas võõral väljakul 5:1 Narva United FC. Voor algas reede õhtul Nõo Spordihoones, kus Tallinna SK Augur Enemat oli lausa 10:0 parem Tartu Maksimumist. Mängu kangelaseks tõusis Andrei Antonov, kes lõi neli väravat ja andis kaks resultatiivset söötu. Veenva võidu sai kirja ka Viimsi FC Rinopal, kes oli eile õhtul 14:2 parem Narva SK Ganzast, kui neli tabamust sai kirja Jevgeni Merkurjev.

Tabeli esimest ja kolmandat kohta lahutab seega kolm vooru enne põhiturniiri lõppu vaid üks punkt! Viimsi on 28 punktiga tabeli tipus, kuid nii FC Cosmos kui ka SK Augur Enemat jäävad kõigest punkti kaugusele. Narva on 16 punktiga neljas ja kaks nädalavahetust järjest võitnud Sillamäe on tõusnud 12 punktiga viiendaks. Hooaja teravalt alustanud Ravens on kaotanud järjepanu neli matši ja peab hetkel kümne punktiga leppima kuuenda kohaga. SK Ganza hõivab seitsme punktiga tabeli seitsmenda rea ning tabeli põhjas on kolme punktiga Tartu Maksimum.