15

01.2018

14:07

Betsafe saaliliigas üllatas Ravens Narvat

Betsafe saaliliigas olid esineliku meeskonnad vastamisi tabeli alumises pooles asetsevate võistkondadega. Ainsana vääratas Narva United FC, kes tunnistas võõrsil Tartu Ravens Futsal EMÜ SK 2:1 paremust.

Tartlased suutsid mängu juhtima minna 6. minutil, mil täpne oli Mihkel Lõhe. Ravens lõi oma teise värava 11. minutil, kui kodumeeskonna eduseisu kahekordistas Kristo Pahla. Narva suutis mängu tagasi tulla 34. minuti alguses, kui piirilinna meeskonna tõi värava kaugusele Vladislav Ivanov, kuid rohkemaks Narva võimeline polnud.

Teises eilses kohtumises alistas FC Cosmos 10:0 Sillamäe Smsraha. Võitjade ridades sai kübaratriki kirja Dmitri Njatin, kaks tabamust lisasid nii Erik Grigorjev kui ka Jevgeni Skamnitski.

Laupäeval toimus kaks põnevat kohtumist. Viimsi FC Rinopal oli 7:4 üle Tartu Maksimumist, kuigi veel 11 minutit enne lõpusireeni olid tablool 4:4 viiginumbrid. Tallinna SK Augur Enemat alistas võõral väljakul 8:7 Sillamäe FC NPM Silmeti, kuid veel kümme minutit enne lõppu juhtis Sillamäe meeskond 7:6. Võistkonna kangelaseks tõusis Robert Veskimäe, kes lõi 31. minutil viigi- ja 33. minutil võiduvärava. Kokku kirjutati Veskimäe nimele neli väravat.

Tabeliliider Augur on kogunud 22 punkti, FC Cosmos ja FC Rinopal jäävad maha ühe punktiga. Narva on neljandana kogunud 19 punkti. Ravens on 12 punktiga viies, kui edestatakse Maksimumi kahe punktiga. Tabeli lõpus on kaks Sillamäe meeskonda – FC NPM Silmet on seitsme punktiga seitsmes, Smsraha nelja punktiga kaheksas.

Põhiturniiri lõpuni on jäänud veel neli vooru. Järgmised mängud peetakse sel nädalavahetusel, kui reedel kohtuvad Augur – Cosmos ja Maksimum – NPM Silmet ning pühapäeval lähevad vastamisi Narva – Smsraha ja Rinopal – Ravens.