20

05.2023

22:21

Coolbet saaliliiga meistriks krooniti Tallinna FC Cosmos

Täna, 20. mail peeti Coolbet saaliliiga finaalseeria otsustav kohtumine, kui Tallinna FC Cosmos alistas 8:2 Sillamäe FC NPM Silmeti.

Kolme võiduni peetavas seerias valitses Cosmos kõiki mänge, alistades Silmeti 6:1, 4:1 ja 8:2. Tallinna FC Cosmos teenis meistritiitli ka 2022. aastal. Kokku on Cosmos võidukarika saalijalgpalli meistriliigas peakohale tõstnud neljal korral.

Kiili spordihoones peetud otsustavat kohtumist läks Cosmos juhtima üheksandal minutil Mark Ivanovi tabamusest. Taas jõuti sihini 15. minutil Ivanovi heast söödust, mille vormistas väravaks Keiber Josue Quevedo Reyes, kes skooris taas 18. minutil. Ka teist poolaega domineeris Cosmos, kui juba poolaja esimesel minutil jõudis sihini

Juan Jose Romero Molero. Vähem kuni minuti hiljem skooris taas Ivanov. Seitsmenda tabamuse lisas Cosmosele Jaroslav Šipunov. Kohtumise 36. minutil ärkas ka Silmet Grigori Bõstrov tabamusest, millele tõi kiirelt lisa ka Roman Bažkov. Cosmose väravatele lõi veel lisa Daniel Gross.

Cosmos oli edukas ka põhiturniiril, mille võitis nelja punktiga lähima jälitaja ees. Veerandfinaalides saadi vastaseks JK Kohila, kes kahes kohtumises 7:3, 6:3 alistati. Poolfinaalides tuli Cosmosele vastu Tartu Ravens Futsal, kelle üle kindalt 10:1, 6:3 kaks võitu teeniti.