19

03.2021

23:37

Coolbet saaliliiga play-off algas edukalt Ravensi ja Cosmose jaoks

Coolbet saaliliigas peeti veerandfinaalseeriate avakohtumisi, kui võidud noppisid Tartu Ravens Futsal Ares Security ja Tallinna FC Cosmos.

Ravens alistas JK Kohila tulemusega 9:2. Avapoolaja 4:0 võitnud Ravens lasi teisel poolajal vastase kahel korral kolme värava kaugusele, kuid enamaks polnud Kohila avavaatuses võimeline. Väravavad jagunesid ühtlaselt, kuid ainsana sai kaks tabamust kirjas Kenn Laas. FC Cosmos alistas Viimsis toimunud matšis Sillamäe FC Npm Silmeti 8:2.

Kohila - Ravens seeria teine kohtumine toimub pühapäeval kell 17 Kohila Spordihoones. Sillamäe ja Cosmos lähevad Sillamäe Spordikompleksis vastamisi pühapäeval kell 17.30. Kahe võiduni peetavas seerias mängitakse vajadusel kolmas kohtumine põhiturniiril kõrgema koha saavutanud meeskonna koduväljakul.

Ravens – Kohila paari võitja kohtub poolfinaalis Narva United FC-ga. Põhiturniiri täiseduga võitnud Viimsi FC Smsraha ootab vastast Cosmos – Sillamäe paarist.

Mängud on järelvaadatavad YouTube'is EJLTV kanalil.