09

03.2020

12:29

Coolbet saaliliiga poolfinaalseeriad algasid võidukalt Sillamäe ja Viimsi jaoks

Lõppenud nädalavahetusel tehti algust Coolbet saaliliiga poolfinaalseeriatega. Sillamäe Alexela oli laupäeval põnevas heitluses 5:1 üle Narva Unitedist ning Viimsi FC Smsraha alistas pühapäeval väravaterohkes mängus 7:5 FC Cosmose.

Sillamäe alistas ligi 400 pealtvaataja ees laupäeval Narva United 0:1 kaotusseisust 5:1. Sergey Šilkov viis küll külalised üheksanda minuti lõpus juhtima, kuid Semen Fedotovi kaks väravat 19 sekundit jooksul veidi enam kui minut hiljem andsid poolajasireeniks 2:1 eduseisu koduvõistkonnale. Sillamäe läks lõpuks oma teed viimaste minutitega. Sergei Aleksandrov kahekordistas oma meeskonna eduseisu 32. minutil ning 36. minuti keskel tegi Aleksandr Starodub seisuks 4:1. Neli minutit enne lõpusireeni oli kauglöögiga täpne Andrei Gornev, kes saatis palli Narva tühja väravasse. Mäng on järelvaadatav SIIT.

Pühapäevases poolfinaalis liikus tabloo sama rütmiga kuni seisuni 5:1. Cosmos läks mängu Pavel Rubeli väravast juhtima, kuid Andrii Chudnov suutis viiendas minutil viigistada. Seejärel lõi Igor Ivanov 30 sekundiga kaks väravat ning Artur Makarovi tabamus 13. minutil andis vaheajaks kolmeväravalise eduseisu FC Smsrahale. Oleksandr Sorokin viis 26. minuti lõpus Viimsi juhtima juba 5:1, kuid 28. minutil lõpuks olid tablool juba numbrid 5:3. Edwin Stüf suutis 30. minutil taas Viimsi eduseisu kasvatada, kuid Jevgeni Skamnitski ning Maksim Babjaki väravad vastavalt 32. ja 35. minutil vähendasid Cosmose värava minimaalseks. Viimane sõna jäi siiski FC Smsrahale, kui Oleksandr Sorokin lõi poolteist minutit enne lõpusireeni palli Cosmose tühja väravasse. Kohtumine on järelvaadatav SIIT.

Poolfinaalseeriad jätkuvad nädala lõpus, kui reedel, 13. märtsil võõrustab Narva kell 20.00 algavas matšis Sillamäed ning laupäeva õhtul kell 20.30 on Kehras vastamisi FC Cosmos – FC Smsraha. Poolfinaalid peetakse kahe võiduni. Kui finaali pääseja selgitamiseks on tarvis kolmandat mängu, siis teatatakse selle toimumisaeg täiendavalt. Kõiki mänge näitab otsepildis Õhtuleht.