14

03.2022

11:02

Coolbet saaliliigas haaras liidriohjad Viimsi

Laupäeval toimus Coolbet saaliliigas kolm 18. vooru kohtumist ning enne põhiturniiri kahte viimast mängu on lahtised tabeli ülemise osa kohad.

Enne viimaseid kohtumisi tõusis tabeliliidriks Viimsi FC Smsraha, kui viimati alistati ülipõnevas mängus 8:7 Rõuge Saunamaa. Vastasseisu esimene pool kulges Viimsile soodsalt, kui vaheajale mindi nende 6:2 eduseisus. Teisel poolajal sai Rõuge uue hingamise, kui saadi kirja neli vastuseta väravat ja kaks minutit enne kohtumise lõppu oli tablool juba viigiseis. Viimsi ei jätnud aga jonni ja vastas omakorda kahe tabamusega. Viimasel minutil õnnestus Rõugel küll kaotusseisu vähendada, kuid enamaks jaksu ei jätkunud. Võitjate poolelt sai kübaratriki kirja Ervin Stüf. See kaotus tähendas ühtlasi Rõuge jaoks, et põhiturniir lõpetati kümnendal kohal ja järgmiseks hooajaks langeti Esiliigasse. Viimsi tõusis praeguse seisuga tabelis liidriks, kui Tallinna FC Cosmost edestatakse kolme punktiga.

Ülejäänud kaks kohtumist möödusid samuti väga tasavägiselt. Sillamäe derbis teenis 6:5 võidu Npm Silmet, alistades Alexela meeskonna. Enne mängu oli selge, et Alexela lõpetab põhiturniiri seitsmenda kohaga. Silmet tõusis tänu võidupunktidele tabelis viiendaks.

Kohila JK ja Rummu Dünamo vaheline kohtumine lõppes 3:3 viigiga. Mängus, kus Dünamo meeskond teenis kaks punast kaarti, võitis Rummu esimese poolaja 2:1 ning teisel poolajal sai sama skoori kirja Kohila. Põhiturniiri lõpuks on Kohilal kirjas kuues koht ning Dünamo lõpetas kaheksandana.

Teisipäeval, 15. märtsil on kavas põhiturniiri viimased mängud, kui kell 20.00 on vastamisi Taru Ravens Futsal – FC Jõgeva Wolves ja kell 20.45 kohtuvad Tallinna FC Cosmos – Narva United FC. Seejärel mängitakse veerandfinaale, mille kohta saab täpsemalt lugeda siit. Ravensi ja Wolvesi vahelises kohtumises on tabelikohad juba selged, kui Ravensi saagiks jäi neljas koht ning Wolves jäi üheksandaks ja liigub edasi üleminekumängudele. Cosmose ja Narva vahelises kohtumises on mängus esikolmiku kohad. Cosmosel on võidu korral võimalik tõusta ise liidriks, Narva võib oma edu korral mööduda Cosmosest ja tõusta teisele kohale.

Coolbet saaliliiga põhiturniiri mänge näeb otsepildis Wave Sports Media YouTube’i lehel. Tabeliseisuga saab tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.