20

12.2021

18:28

Coolbet saaliliigas kindlustas Ravens teist kohta ja Alexela teenis esimese võidu

Nädalavahetusel peeti Coolbet saaliliigas kaheksanda vooru kohtumisi ning olulisi punkte noppisid Tartu Ravens Futsal ja Sillamäe Alexela.

Ravens tuli koduväljakul kahel korral kaotusseisust välja ja alistas 7:3 Rummu Dünamo. Chaslau Ustsinovichi ja Armando Mitrovski väravad viisid Dünamo esialgu kahe väravaga ette, kuid avapoolaja lõpuks vähendas Mikk Laas kodumeeskonna eduseisu ning teise poolaja alguses tõi tabloole viigi Raul Rebane. Rummu meeskond suutis siiski kiirelt taas juhtima minna tänu Jevgeni Rabkovi tabamusele. Kaotusseis siiski Ravensit ei morjendanud ja siise pandi järgmine käik. Kaks väravat sai enda nimele Temari Nuuma, ühe Joonas Kartsep, korra tegi skoori veel Laas ning üks tabamus oli Dünamo omavärav. Tänu võidule möödus Ravens tabelis Narva Unitedist ja hoiab 18 punktiga teist kohta. Dünamo on kaheksandana kogunud üheksa punkti.

Narva United pidi võõrsil leppima 2:2 viiki JK Kohilaga. Avapoolajal väravaid ei nähtud, kuid teise poolaja alguses viis Rauno Kald Kohila juhtima. Narval õnnestus Sergei Aleksandrovi ja Andrei Panteleevi tabamuste toel seis enda kasuks pöörata, kuid kohtumise lõppskoor sündis Martin Heinaru penaltist. Narva United paikneb 16 punktiga kolmandal positsioonil, Kohila asub 10 punktiga viiendal tabelireal.

Sillamäe Alexela avas Coolbet saaliliigas võiduarve, kui koduväljakul teeniti 5:1 võit Rõuge Saunamaa üle. Võitjate resultatiivseim oli kolme väravaga Jelissei Zahharov, ühe tabamuse lisasid Artur Timoska ja Vassili Kulik. Rõuge auvärava autor oli Sander Pild. Alexela tõusis võidu abil praeguse seisuga viimaselt kohalt üheksandaks, Rõuge paikneb kuuendal kohal.

Tallinna FC CosmosNpm Silmet FC Sillamäe ja Viimsi FC SmsrahaFC Jõgeva Wolves kaheksanda vooru kohtumised lükkusid Balti turniiri toimumise tõttu uue aasta algusesse.

Kaheksanda vooru kohtumiste videokokkuvõtteid saab vaadata YouTube'ist.