06

12.2021

21:08

Coolbet saaliliigas on kõik meeskonnad punktiarve avanud

Möödunud nädala lõpus toimus Coolbet saaliliigas kuues mänguvoor ning viimaste meeskondadena avasid tänu omavahelisele kohtumisele punktiarve Sillamäe Alexela ja Jõgeva Wolves.

Meeskonnad läksid vastamisi laupäeval ning tegid väravaterohke 5:5 viigi. Wolvesil õnnestus võõrsil mängu kahe väravaga juhtima minna, kuid vaheajaks õnnestus Alexelal seis enda kasuks pöörata. Teisel poolajal lõi Wolves omakorda vastastest ühe värava enam ning lõpuvile kõlades oli tulemuseks viik. Mängu resultatiivseim oli Wolvesi poolelt Kaarel Põldma, kes sai kirja kübaratriki. Ühe tabamuse lisasid Targo Parkala ja Eduard Kovbasnjuk. Sillamäe meeskonna väravate eest hoolitsesid Vassili Kulik, Dmitri Gussev, Aleksandr Kulik ja kahel korral Jelissei Zahharov. Alexela ja Wolves on liigatabelis ühe punktiga vastavalt üheksandal ja kümnendal positsioonil.

Liidrina jätkab liigas Viimsi FC Smsraha, kui viimati alistati 5:1 Narva United FC. Vaheajaks oli seis küll vaid 2:1, kuid teisel poolajal pani Viimsi kõrgema käigu sisse ja võttis lõpuks kindla võidu. Võitjate poolelt lõid kaks väravat Artur Bõstrov ja Nikita Andreev ning ühe lisas Edwin Stüf. Narva tabamuse autoriks oli Sergei Fedorov. Viimsi hoiab täisedu ehk 18 punktiga esikohta, Narva on kolmandal kohal kogunud 12 punkti.

Teisel kohal platseeruv Tartu Ravens Futsal läbis kuuenda vooru 5:2 võiduga Npm Silmet FC Sillamäe üle. Avapoolaeg kulges küllaltki võrdselt, kui Ravens hoidis 3:2 edu. Teisel poolajal õnnestus koduväljakul mänginud Tartu meeskonnal lüüa kaks vastuseta väravat ning võitu kindlustada. Ravensi kahe tabamuse autor oli Temari Nuuma ning korra olid resultatiivsed Joonas Kartsep, Kenn Laas ja Mikk Laas. Silmeti eest said jala valgeks Aleksandr Dubõkin ja Vitalii Ilin. Ravens hoiab 15 punktiga teist kohta, Silmet paikneb üheksa punktiga kuuendal tabelireal.

Ülisuure võidu sai kuuendas voorus kirja Tallinna FC Cosmos, kui võõrsil alistati JK Kohila lausa 11:2. Avapoolajal hoidis Kohila tänu Madis Rajando ja Jaan-Kristjan Kaalma väravatele 2:1 eduseisu. Cosmosel õnnestus omakorda poolaja lõpus kahel korral ära kasutada arvulist ülekaalu ning seis enda kasuks kallutada. Teisel poolajal näitas Cosmos Kohila jaoks liiga head minekut ja kirja saadi seitse vastuseta väravat. Võitjate poolt lõi neli väravat Mark Ivanov, kaks tabamust lisasid Pavel Rubel, Andrei Sidorenkov, Denis Vnukov ning üks tabamus oli Kohila omavärav. Cosmos on üheksa punktiga viiendal positsioonil, Kohila on kuue punktiga kaheksas.

Rõuge Saunamaa tegi tabelis tubli tõusu, kui võiduga Rummu Dünamo üle kerkiti seitsmendalt kohalt neljandaks. Dünamo alustas kohtumist hästi, kui Vitali Borovikov ja Arseni Hmeljov viisid meeskonna seitsmenda minuti keskpaigaks kahe väravaga juhtima. Avapoolaja lõpuks õnnestus Rõugel tänu Tanel Tillemanni väravale kaotusseisu vähendada. Teisel poolajal suutis Saunamaa meeskond mängu enda kasuks pöörata ja teenis 6:4 võidu. Võitjate poolt olid veel täpsed Riho Ruusamäe, Gaspar Vainula, kahel korral Emil Elrond Karu ning üks tabamus oli Dünamo omavärav. Rummu eest tegid teisel poolajal skoori Aleksandr Seppago ja Stanislav Hmeljov. Dünamo on kogunud üheksa punkti, millega paiknetakse seitsmendal kohal.

Coolbet saaliliiga mängude kalendri, tulemused ja kohtumiste videokokkuvõtted leiab SIIT.