13

12.2021

23:07

Coolbet saaliliigas peeti väravaterohked mängud

Coolbet saaliliigas jäi möödunud nädala lõpuga selja taha väravaterohke seitsmes voor.

Reedel toimus põnevuskohtumine esikolmiku meeskondade vahel, kui Narva United alistas 2:1 Tartu Ravens Futsali. Võõrsil mänginud Ravens läks kohtumist avapoolaja keskel juhtima, kui täpne oli Lehar Savikink. Teisel poolajal pööras Narva asjad enda kasuks. Esmalt viigistas seisu Sergei Aleksandrov ja seejärel tõi Stanislav Bõstrovi tabamus meeskonnale kolm punkti. Narva tõusis tänu võidule tabelis Ravensist mööda teisele positsioonile. Mõlemad meeskonnad on kogunud 15 punkti.

Tabeliliider Viimsi FC Smsraha jätkab seitsme vooru järel liigas täiseduga, kui viimati alistati 8:3 Rummu Dünamo. Väravatesajus olid resultatiivseimad kübaratriki kirja saanud Viimsi mängijad Ervin Stüf ja Nikita Andreev, kes tõusid ühtlasi 13 tabamusega väravaküttide edetabeli tippu. Dünamo on kogunud üheksa punkti, mis annab kaheksanda koha.

Tabelis 12 punktiga neljandal real paiknev Tallinna FC Cosmos mängis kodusaalis tulemusega 10:2 üle Sillamäe Alexela. Cosmose eest said jala valgeks seitse erinevat mängijat, kaks tabamust lõid Marek Naal, Nikita Tšernei ja Andrei Sidorenkov. Alexela on suutnud koguda ühe punkti ja see asetab meeskonna kümnendale kohale.

Sillamäe teine esindaja Npm Silmet pidi samuti allajäämist, kui JK Kohilale kaotati 1:3. Avapoolaeg lõppes Silmeti jaoks positiivselt, kui Carl-Erik Sellenbergi värav andis neile eduseisu. Teine poolaeg algas aga Silmeti omaväravaga ning kohtumise lõpuminutitel tõid Juri Kuznetsovi ja Mario Kuuma väravad võidu Kohilale. Silmeti jaoks oli tegemist neljanda järjestikuse kaotusega ja tabelis ollakse üheksa punktiga kuuendad. Kohila on samade punktidega Silmeti kannul.

Jõgeva Wolves ja Rõuge Saunamaa pidasid tulise heitluse. Avapoolajal oli Rõuge Saunamaa 2:1 eduseisus, kuid teise 20-minutilise poolaja jooksul kaldus kaalukauss Wolvesi kasuks. Juba avaminutil õnnestus Jõgeva meeskonnal seis viigistada. Teisel poolajal teenis Rõuge kolm punast kaarti, kui kaks läksid mängijatele ja üks pingil olnud võistkonna esindajale. Wolves suutis vastaste emotsionaalsuse ära kasutada ja lõpuvile kõlades oli tablool nende 8:3 võidunumbrid. Jõgevale oli see esimeseks võiduks hooajal ja nelja punktiga paiknetakse üheksandal positsioonil. Rõuge hoiab üheksa punktiga viiendat kohta.

Coolbet saaliliiga mängude kalendri, tulemused ja kohtumiste videokokkuvõtted leiab SIIT.