25

03.2023

22:34

Coolbet saaliliigas peeti väravaterohkeid veerandfinaale

Täna, 25. märtsil toimusid Coolbet saaliliiga veerandfinaalide esimesed kohtumised. Otsustavaid mänge alustasid võidukalt Ravens, Silmet, Smsraha ja Cosmos.

Sillamäe FC NPM Silmet alistas esimeses kohtumises Narva United FC. Silmet alustas domineerimist juba algusest, kui esimesel minutil mindi Maksim Goncharovi tabamusest juhtima. Väravaterohke vastasseis lõppes skooriga 12:5 Silmeti kasuks. Kohtumise resultatiivseimaks mängijaks osutus viie tabamusega Anton Pfening Silmetist.

Teises mängus tuli Jõhvi FC Phoenixil tunnistada Tartu Ravens Futsali 6:0 paremust. Ravens jõudis esimesel poolajal sihini kolmel korral ja teisel poolajal lisati teist sama palju.

Kolmandas kohtumises olid vastamisi Tallinna FC Cosmos ja JK Kohila. Esimest poolaega valitses täielikult Cosmos – vaheajale minnes oli tablool 4:0. Teisel poolajal suutis Kohila ka vastupanu näidata, kuid lõpuvile kõlades näitas tabloo siiski Cosmosele 7:3 võitu. Kübaratrikiga oli Cosmose resultatiivseim mängija Denis Vnukov.

Viimsi FC Smsraha ja Aruküla Radiuse vastasseisus näitas seisuga 7:0 kindlat paremust Smsraha. Vastasseisu resultatiivseim oli kolme tabamusega Smsraha mängumees Ervin Stüf.

Veerandfinaalides lähevad omavahel vastamisi põhihooaja lõpliku tabeliseisu 1. ja 8., 2. ja 7., 3. ja 6. ning 4. ja 5. koht. Mänge peetakse, kuniks üks meeskond jõuab kahe võiduni ning pääseb seejärel edasi poolfinaalidesse. Esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine mäng toimub madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul.

Veerandfinaalide korduskohtumised peetakse järgmisel nädalavahetusel.