08

02.2021

09:55

Coolbet saaliliigas said kaks esineliku meeskonda võidupunkte

Coolbet saaliliigas peeti nädalavahetusel neli kohtumist, kui võidud said kirja Viimsi FC Smraha, Tartu Maksimum Welco ja FC Cosmos, kes oli esinelikumeeskondade heitluses üle Sillamäe Npm Silmetist. Narva United viigistas Tartu Ravens Ares Securityga.

Voor algas kahe matšiga laupäeva õhtul, kui Cosmos mängis Viimsis Sillamäe meeskonna üle 3:2. Aleksandr Dubõkini väravast juhtima läinud Sillamäe võitis avapoolaja, kuid 25. minutil suutis Cosmos vastase omaväravast viigistada. Viigiseis püsis tablool 32. minuti keskpaigani, kui Mark Ivanov viis kodumeeskonna juhtima ning 37. minu lõpus tegi Jevgeni Skamnitski seisuks 3:1. Kuigi Vladislav Tšurilkin suutis Sillamäe meeskonna minut ja 20 sekundit enne lõpusireeni tuua ühe värava kaugusele, siis enamaks külalised võimelised ei olnud.

JK Kohila jäi samaaegselt peetud mängus pärast 1:0 eduseisu haaramist 3:6 alla Viimsile. Kuigi Rauno Kald viis Kohila meeskonna teisel minutil juhtima ja esimese veerandtunniga külalised väravavõrku ei sahistanud, siis poolajasireeniks oli Viimsi 3:1 eduseisus. Jaan-Kristjan Kaalma tõi kodumeeskonna 29. minutil ühe värava kaugusele, kuid õhtu teise värava löönud Jevgeni Merkurjev taastas 34. minutil Viimsi kaheväravalise eduseisu. Kohila ei andnud alla ning minut hiljem oli tänu Sander Kõvale tablool seis 3:4. Kohtumise lõpp kuulus Viimsile, kui 37. minuti lõpus ja 39. minutil lõi värava Ervin Stüf, kelle nimele kirjutati kübaratrikk.

Pühapäevastes kohtumises alistas Tartu Maksimum Welco Ivan Klimovichi kübaratriki toel 6:4 Rummu Dünamo ning Tartu Ravens Ares Security tuli kodus välja kaheväravalisest kaotusseisust ja viigistas Narva Unitediga 2:2.

Viimsi on tabeli tipus üheksast mängust teenitud maksimaalse 27 punktiga. Narva säilitas tabeli teise koha, kui kaheksa mänguga on piirilinna meeskonnal kirjas 17 punkti. Cosmos on 16 punktiga (9 mängust) kolmas ja Sillamäe 12 punktiga (9) neljas. Kolmanda võidu saanud Maksimum Welco tõusis kümne punktiga (10) viiendaks ja edestab nüüd sama arvu mänge pidanud Kohilat ühe punktiga. Rummul on kümnest mängust kirjas seitse punkti ning sama punktiarvuga on viimasel kohal Ravens, kes on seni väljakul käinud vaid seitsmel korral.

Järgmised mängud peetakse juba kolmapäeval, kui seni pidamata kohtumistes on EMÜ Spordihoones kell 20.00 vastamisi Ravens – Viimsi ja kell 20.15 Viimsis FC Cosmos – Narva.