21

03.2021

21:47

Coolbet saaliliigas selgusid poolfinalistid

Coolbet saaliliigas on selgunud neli poolfinalisti. Kui põhiturniiri tulemuste järel olid koha nelja parema seas kindlustanud Viimsi FC Smsraha ja Narva United FC, siis neile lisandusid pühapäeva õhtul Tartu Ravens Futsal Ares Security ja Tallinna FC Cosmos.

Ravens ja Cosmos võitsid kahe võiduni peetavates veerandfinaalseeriates oma vastaseid 2:0. Ravens oli täna põnevusmängus Raul Rebase nelja värava toel 6:3 parem JK Kohilast. Rebane viis veidi enne pooleteise minuti täitumist Ravensi juhtima, kuid Rauno Kald suutis samal minutil viigistada. Mikk Laas viis tartlased taas ette, aga Sten Mattias Oksaare värava järel mindi vaheajale viigiseisus.

Kohila läks mängu 30. minuti alguses juhtima, kui taas oli täpne Kald, kuid Laas viigistas 32. minuti alguses seisu 3:3-le. Võiduvärava lõi Rebane kohtumise 34. minutil. Kohila kasutas lendavat väravavahti ning viies pall löödi Rebase poolt nende tühja võrku. Samamoodi läks kuuenda tabamusega, mis tegi lõppseisuks 6:3.

FC Cosmos oli võõral väljakul 5:2 parem Sillamäe FC Npm Silmetist. Kaks väravat lõi Marek Šatov. Kohtumised on järelvaadatavad Eesti jalgpalli ametlikust YouTube’i kanalist.

Poolfinaalseeriates on vastamisi Viimsi – Cosmos ja Narva - Ravens. Mängude toimumisajad on selgumisel.