24

03.2022

14:59

Coolbet saaliliigas teenisid kindla võidu Viimsi ja Cosmos

Coolbet saaliliiga veerandfinaalides haarasid edu põhiturniiri kaks edukamat meeskonda Tallinna FC Cosmos ja Viimsi FC Smsraha.

Cosmos võõrustas Kiili spordihoones põhiturniiri kaheksanda kohaga lõpetanud Rummu Dünamot ja külalised pidid lahkuma 1:5 kaotusega. Cosmose eest said jala valgeks viis erinevat mängijat – Aleksei Panin, Juan Molero, Boriss Poddubnõi, Mark Ivanov ja Denis Vnukov. Dünamo auvärav sündis kohtumise lõpu eel ja selle autoriks oli Dmitri Sui.

Viimsi Smsraha sai Sillamäe Alexela vastu mugava eduseisu juba esimesel poolaja lõpuks, kui võrku sahistasid Edwin Stüf, Aleksei Titenok ja kahel korral Oleksandr Sorokin. Teisel poolajal olid võitjate poolelt resultatiivsed ka Nikita Andreev ja Nikita Filin ning üks tabamustest oli vastaste omavärav. Alexela väravad lõid Vassili Kulik ja Andrii Kidanov ning kohtumine lõppes Viimsi 7:2 võiduga.

Kahe võiduni peetava seeria teised kohtumised toimuvad 26. märtsil, kui kell 14.00 on vastamisi Dünamo - Cosmos ja kell 15.00 panevad palli mängu Alexela - Viimsi.