21

04.2023

12:55

Coolbet saaliliigas toimuvad esimesed poolfinaalid

Coolbet saaliliiga hooaeg on jõudnud poolfinaalideni, mille esimesed kohtumised peetakse laupäeval, 22. aprillil.

Esimese poolfinaali avavile kõlab Kiili spordihoones kell 18.00, kus kohtuvad Tallinna FC Cosmos ja Tartu Ravens Futsal. Cosmos võitis tänavuse põhiturniiri, Ravens oli viies. Veerandfinaalides alistas Cosmos 7:3 ja 6:3 JK Kohila. Ravens lülitas konkurentsist tulemustega 6:0 ja 5:3 Jõhvi FC Phoenixi. Omavahel kohtuti viimati aasta alguses, kui edukam oli 7:1 Cosmos. Mängu kohtunikud on Jagnar Jakobson ja Voiteh Karnatsevitš, neid abistab kolmanda kohtunikuna Oliver Raudsepp.

Teises poolfinaalis pannakse pall Viimsi Kooli Spordikompleksis mängu kell 18.45, kui vastamisi on Viimsi FC Smsraha ja Sillamäe FC NPM Silmet. Viimsi lõpetas põhiturniri teisena, Silmet oli kolmas. Veerandfinaalides näitas Viimsi skooridega 7:0 ja 10:1 paremust Aruküla Radiuse üle, Silmet alistas väravaterohketes mängudes 12:5 ja 11:5 Narva United FC. Omavahel kohtuti liigahooajal kahel korral – esimese vastasseisu võitis 7:1 Viimsi, teises teenis napi 4:3 võidu Silmet. Vastamisi mindi ka veebruaris toimunud karikavõistluste veerandfinaalis, kus Silmet teenis 4:3 võidu. Mängu kohtunikud on Rasmus Maalinn ja Johann Kuldmäe, neid abistab Andres Jahimaa.

Poolfinaalide kohtumistele saab otsepildis kaasa elada EJLTV YouTube'i kanali vahendusel.

Coolbet saaliliiga poolfinaale peetakse kahe võiduni. Korduskohtumised toimuvad järgmisel nädalavahetusel, 29. ja 30. aprillil.

Pildil Viimsi FC Smsraha mängija Edwin Stüf. Foto: Katariina Peetson/Jalgpall.ee