30

11.2020

10:20

Coolbet saaliliigas võidutsesid Kohila ja Narva

Coolbet saaliliigas peeti laupäeval kaks 5. vooru kohtumist. Oma esimesed kolm punkti sai kirja JK Kohila ning lisaks võidutses Narva United FC, kes oli põnevuslahingus üle Rummu Dünamost.

Nõos toimunud Tartu Maksimum Welco – JK Kohila mängus läksid vastamisi viimased kaks meeskonda, kes veel tabelis punktita olid.

Kodumeeskonna jaoks algas mäng suurepäraselt, sest seitsme minuti järel juhiti kohtumist 3:1. Seejäres haaras ohjas Kohila ning avapoolaja viimase üheksa minutiga löödi viis väravat.

Teist poolaega alustas Kohila sealt, kus esimene pooleli jäi – juba 11. sekundil oli seis nende kasuks 7:3 ja 24. minuti keskpaigas suurenes edu veelgi. Kuigi Maksimum Welco suutis koheselt ühe värav tagasi lüüa, oli 31. minuti lõpuks Kohila eduseis 10:4 ning lõpuks võideti kohtumine 10:5

Kohila ridades lõid kaks väravat Sander Kõva ja Jaan-Kristjan Kaalma, kellest viimane andis ka ühe resultatiivse söödu. Maksimum Welco meeskonnas sai kaks tabamust kirja Ander Vool. Maksimum Welco poolt andis Reimo Austa kolm resultatiivset söötu, Kohila poolt oli mitmel korral eeltöö tegijaks Martin Heinaru, kes sai lõpuks kirja neli resultatiivset söötu. Tanel Oeselg sai enda nimele kaks resultatiivset söötu.

Kohilas peetud Rummu Dünamo – Narva United kohtumine lõppes külaliste 3:2 võiduga. Raido Luhaorg viis Rummu kuuendal minutil juhtima, kuid vaheajaks oli seis 1:1, sest 18. minuti alguses oli täpne Vitaly Kutuzov.

Dünamo asus mängu taas juhtima 28. minutil tänu Vladimir Ivanuškole. Narva kangelaseks tõusis German-Guri Tsvibelberg, kes tõi esmalt 33. minutil tabloole viigiseisu ja lõi võiduvärava eelviimase minuti lõpus. Mullu kõrgliigas Sillamäe Silmetit esindanud Tsvibelbergi jaoks on tegu teise hooajaga Coolbet saaliliigas. Jalgpalli Premium liigas on tänaseks 24-aastasel mängijal ette näidata 99 kohtumist Narva Transi särgis.

Täna peetakse Coolbet saaliliigas üks kohtumine, kui seni pidamata 3. vooru matšis võõrustab Ravens Futsal Ares Security Lähte Spordihallis Maksimum Welcot. Kolmapäeval kell 19.00 lähevad Narva Spordikeskuses vastamisi United – Viimsi FC Smsraha.

Coolbet saaliliigas on meeskonnad tänavu väljakul käinud 3-5 korral. Ainult võite on tunnistanud FC Cosmos, Viimsi ja Narva. Tabeliseisu ja seniste tulemustega saab tutvuda SIIN.