24

01.2020

10:48

Cosmos alistas põnevuskohtumises Kohila

Saalijalgpalli Meistriliiga 12. vooru avamäng kujunes tasavägiseks vastasseisuks, kui Tallinna FC Cosmos sai tänu lõpusekundite väravale kirja võidu JK Kohila üle.

Koduväljakul mänginud Kohila alustas kohtumist hästi, kui kümnendaks minutiks juhiti 2:0. Seejärel alustas Cosmos oma spurti ning vaheajapausile minnes oli tablool viigiseis. Teisel poolajal lõi Tallinna meeskond esmalt veel kaks vastuseta väravat ja haaras 4:2 eduseisu. Kohila siiski alla ei andnud ja jõudis 30 sekundit enne kohtumise lõppu viigini. Viimane sõna jäi aga Cosmosele, kui lõpusekunditel vormistas oma kübaratriki Pavel Rubel (pildil) ja tagas sellega oma meeskonnale 5:4 võidu.

Liigatabelis tõusis Cosmos teisele kohale, edestades ühe mängu vähem pidanud Sillamäe Alexelat ühe punkti ning Narva Unitedit ja Tartu Ravensit kahe punktiga. Kohila on 12 mänguga kogunud üheksa punkti ning sellega hoitakse kuuendat kohta.

Voor jätkub juba täna, kui kell 20.00 lähevad Narva spordikeskuses vastamisi Narva United FC – Viimsi FC Smsraha. Laupäeval, 25. jaanuaril saab kell 19.00 näha Sillamäe klubide vastasseisu, kui kohalikus spordikompleksis kohtuvad Alexela ja FC NPM Silmeti meeskonnad. Pühapäeval ootab ees Tartu derbi, kui Nõo spordihoones panevad kell 20.30 palli mängu Maksimum ja Ravens Futsal Ares Security.