10

11.2016

09:31

Cosmos alistas saalijalgpalli karikavõistluste avamängus Rinopali

Kolmapäeval algasid saalijalgpalli karikavõistlused, kui Tallinna FC Cosmos alistas Tallinna FC Rinopali tulemusega 5:3.

Kahe Triobet saaliliiga võistkonna omavahelist mängu alustas suurepäraselt FC Cosmos, kes läks avapoolajal kohtumist lausa 5:0 juhtima. Meeskonna kapten Juri Amosov viis Cosmose viiendal minutil juhtima ning suurendas eduseisu kaheväravaliseks 12. minutil. Järgnenud kuue minutiga lõi Cosmos veel Rinopali väravasse kolm palli, kui korra oli täpne Mihhail Šrubkovski ning kahel korral Erik Grigorjev. Kaks resultatiivset söötu sai kirja Alexander Petrov, ühe Grigorjev

Avapoolaja lõpus lõi Rinopal tänu Artur Makarovile ühe värava tagasi. Neli minutit enne lõppu oli Jevgeni Merkurjevi söödust täpne Sergei Kostin, loetud sekundid enne lõppu tegi Merkurjev lõppseisuks 5:3.

Teised 1/16-finaalid:
11. november kell 20:15 Narva EE Õlitööstus – Narva United FC, Narva Spordikeskus
12. november kell 16:00 FC Jõgeva Wolves – Rõngu City, Jõgeva Spordikeskus Virtus
13. november kell 15:00 Rõuge Saunamaa – FC Jõgeva Wolves II, Rõuge Kooli võimla
13. november kell 16:00 FC Kehra Anija United – Tori Põrgulised, Kehra Spordikompleks
15. november kell 20:15 Narva United FC II – Maccabi, Narva Spordikeskus
15. november kell 21:00 Nõmme BSC OlyBet – Tallinna SK Augur Enemat, Kiili Spordihoone
16. november kell 19:15 Vana Hea Puur – Rummu Dünamo, TÜ Spordihoone
17. november kell 19:00 Tabivere VVP – Viasat Sport, Tabivere Põhikooli võimla
18. november kell 20:30 Tartu Ravens Futsal EMÜ SK – Sillamäe JK Dina, EMÜ Spordihoone
19. november kell 11:00 Tallinna FC Hell Hunt – Rasmus Värki Jalgpallikool, Tabasalu Spordikompleks
19. november kell 17:00 Sillmaäe FC Molycorp Silmet – SK Kadrina, Sillamäe Spordikompleks
19. november kell 19:30 Kiili JK – Kohtla-Järve FC Torsida, Kiili Spordihoone
23. november kell 20:45 Tallinna FC Cosmos II – Tallinna FC Ararat TTÜ, Kristiine Spordihall
25. november kell 19:30 Tallinna SK Augur Permiso – Narva FC Elifert, Kristiine Spordihall
26. november kell 20:00 Tartu JK Maksimum – JK Õismäe Torm, Nõo Spordihoone